امروز : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
۷۰ درصد رسالت حلقه‌های صالحین در بخش تربیتی است

۷۰ درصد رسالت حلقه‌های صالحین در بخش تربیتی است

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:
۷۰ درصد رسالت حلقه‌های صالحین در بخش تربیتی است

n0000g5-b

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  سردار حمزه فلاح  در دومین مجمع بسیج فرهنگیان استان کردستان اظهار کرد: خواسته ما این است که مجمع در مسائل مربوط به فرهنگیان و مسائل کشوری اظهارنظر کند.

وی با بیان اینکه اقشار مختلف بسیج باید ابتدا جامعه هدف خود را مدنظر داشته باشند، گفت: لازم است با شناسایی آسیب‌ها و اولویت‌بندی آنها، راهکارهای لازم پیش‌بینی و اتخاذ شود.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: ۷۰ درصد کار بسیج در بکارگیری سرگروه‌های حلقه‌های صالحین مربوط به بحث تربیتی جامعه است و این مقوله با آموزش تفاوت‌های اساسی دارد.

فلاح در ادامه به چند خواسته از قشر بسیج فرهنگیان پرداخت و افزود: نخستین مورد مربوط به عرصه تهدیدات نوین است و با توجه به اینکه جامعه فرهنگی و دانش‌آموزان بخش مهمی در جامعه هستند، کار در این راستا اهمیت زیادی دارد.

وی با تأکید بر اینکه اثرپذیری این جامعه از صحبت‌ها و اندرزهای بسیج فرهنگیان بالا است، تصریح کرد: لذا در این حوزه رسالت سنگینی بر عهده بسیج فرهنگیان قرار گرفته است.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه در بحث مقابله با ماهواره، روشنگری و اقناع‌سازی خوبی در استان صورت گرفته است، اظهار کرد: به همین دلیل مردم به شکل داوطلبانه، اقدام به جمع‌آوری تجهیزات ماهواره‌ای خود کردند.

فلاح با اشاره به اینکه در این راستا از موضع سلبی برخورد نکرده‌ایم گفت: جامعه جوان استان، امروز در معرض تهدیدهای همه جانبه دشمنان قرار دارد.

وی خواسته دوم از قشر بسیج فرهنگیان را حفظ وحدت عنوان و تصریح کرد: وهابیت و سلفیت تلاش می‌کنند تا در جامعه ما ایجاد اختلاف و تفرقه کنند.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه آگاهی از فقه شافعی موجب جلوگیری مردم از افتادن در دام وهابیت و سلفیت خواهد شد، خواستار شناسانده شدن این مذهب به صورت اصولی در مدارس توسط معلمان شد.

فلاح با اشاره به اینکه برخی شبکه‌ها با نام شیعه و یا سنی اقدام به اختلاف‌افکنی و تفرقه در جامعه می‌کنند، تصریح کرد: به طور قطع، گردانندگان این شبکه‌های ماهواره‌ای نه شیعه و نه سنی نیستند.

وی فعال کردن تمامی گره‌های حلقه‌های صالحین در آموزش و پرورش را از دیگر مطالبات خود از قشر بسیج فرهنگیان استان عنوان کرد. / فارس

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


3 + پنج =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها