امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
۶۳ درصد از گیلانیها تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند

۶۳ درصد از گیلانیها تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

مدیرکل بیمه سلامت گیلان :

۶۳ درصد از گیلانیها تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند

81737066-70124807

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  علی اکبری در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمه سلامت که عصر پنج شنبه برگزار شد با اعلام این خبر گفت: بیمه سلامت  بزرگترین طرح بیمه ای کشور است که به افراد فاقد پوشش بیمه ای در شهرهای باجمعیت بالای ۲۰ هزار نفر، دفترچه بیمه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

وی با اشاره به پوشش کامل اقلام دارویی بیماران خاص از سوی بیمه سلامت اظهار کرد: سرانه حق بیمه برای روستاییان در دولت تدبیر و امید ۵.۴ برابر نسبت به گذشته افزایش یافته است.

در این مراسم همچنین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت با ۴۰ میلیون عضو تاثیرگذارترین نهاد در سلامت کشور است که با هدف توانمند سازی بیمه شدگان مشغول به فعالیت است.

وی با بیان اینکه ۳۳ میلیون نفر بیمه شده بیمه سلامت از دفترچه درمانی رایگان استفاده می کنند اظهار کرد: در درمان های تخصصی در بیمارستانهای آموزشی، غیرآموزشی و دانشگاهی ۹۵ درصد ازهزینه درمان بیمه شدگان به عهده دولت بوده و بیمه شده تنها ۵ درصد هزینه های درمانی را پرداخت می کند.

طرح بیمه سلامت یکی از اقدامات مهم دولت یازدهم در راستای ارتقای خدمات دهی در بخش بهداشت است که از سال گذشته همزمان با سراسر کشور در گیلان نیز اجرایی شد. / مهر

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


9 − = یک

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها