امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
۲۵ هزار واحد مسکونی مسکن مهر در استان گیلان ساخته شد

۲۵ هزار واحد مسکونی مسکن مهر در استان گیلان ساخته شد

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان:

۲۵ هزار واحد مسکونی مسکن مهر در استان گیلان ساخته شد

akbarzadeh1

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : محمد اکبرزاده در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت اظهار داشت: در سی و هشتمین سالروز فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن قرار داریم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان با بیان اینکه از ۲۱ تا ۳۱ فروردین برنامه‌های متعددی در هفته بنیاد مسکن در کشور برگزار می‌شود بیان داشت: در شهرستان رشت و ۱۵ شهرستان استان گیلان برنامه‌های متعددی را برگزار می‌کنیم.

وی از رشد ۴۰ درصدی صدور اسناد روستایی در گیلان خبر داد و افزود: ۱۲۰ هزار سند به روستاییان تقدیم کردیم؛ از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار جمعیت گیلان یک میلیون نفر در روستاها زندگی می‌کنند و ما رتبه سوم کشوری در سکونت روستاها را داریم.

اکبرزاده از مقاوم‌سازی ۱۲۰ هزار خانه روستایی در استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این زمینه جزء سه استان برتر کشور هستیم که این ناشی از فرهنگ غنی روستاییان ما است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان با بیان اینکه ۲۵ هزار واحد مسکونی مسکن مهر در گیلان ساخته شده است اذعان داشت: ۲ هزار و ۵۰۰ واحد دیگر مسکن مهر تا پایان شهریور در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از تدوین برنامه “مسکن اجتماعی” در کشور خبر داد و افزود: تجربه کل نظام انقلاب اسلامی در سی و هشت سال جمع‌آوری شد تا با بهره‌گیری از نظام بانکی و خیران مسکن ساز نیاز مسکن مانند رهن, کمک اجاره و بازسازی مسکن را تامین کند.

اکبرزاده با بیان اینکه برنامه طرح مسکن اجتماعی از سال ۹۶ آغاز و تا سال ۱۴۰۴ ادامه دارد تصریح کرد: این برنامه با سیاست‌گذاری وزارت راه و شهرسازی و اجرای بنیاد مسکن در خدمت مردم خواهد بود که برگرفته از نقشه راه امام (ره) است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان از ساخت ۶۲۷ واحد مسکونی برای نیازمندان با سیاست‌گذاری و مدیریت آیت الله قربانی در گیلان خبر داد و گفت: از این ۶۲۷ واحد، ۴۲۷ واحد به بهره برداری رسیده و ۲۰۰ واحد دیگر تا شهریور به بهره برداری می‌رسد. / تسنیم

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


5 + = دوازده

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها