امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
۱۵ پره صیادی غیرمجاز در رودخانه‌های استان گیلان کشف و ضبط شد

۱۵ پره صیادی غیرمجاز در رودخانه‌های استان گیلان کشف و ضبط شد

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گیلان:

۱۵ پره صیادی غیرمجاز در رودخانه‌های استان گیلان کشف و ضبط شد

139508191753186969158884

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : قربانعلی محمدپور  در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه با به اتمام رسیدن فصل صید، حفاظت محیط زیست گیلان با صید غیرمجاز مقابله می‌کند اظهار داشت: امسال افزایش چشمگیر پایش مستمر و حضور پرسنل حفاظت محیط زیست گیلان در راستای مقابله با صید غیرمجاز در دستور کار است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان با بیان اینکه امسال نظارت ویژه محیط‌بانان پاسگاه‌های محیط زیست استان به‌منظور پیشگیری از تخلف و صید غیرمجاز در زمان اوج مهاجرت ماهیان به سمت رودخانه‌ها به‌صورت ویژه انجام می‌شود افزود: در راستای این اقدام تور آلات و لوازم کار گذاشته از سوی صیادان غیرمجاز در رودخانه‌های استان جمع‌آوری شد.

محمدپور کشف و ضبط قایق‌های موتوری صیادان غیرمجاز را از دیگر اقدامات حفاظت محیط زیست استان در راستای مقابله با صید غیرمجاز عنوان کرد و گفت: برای نخستین بار در سطح استان گیلان در راستای مسئله مذکور هماهنگی ویژه‌ای با عوامل نیروی انتظامی استان و ماموران گشت مرزبانی ناجا انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه گشت مرزبانی از این هفته تا پایان صید ماهیان مولد در سطح رودخانه‌های استان به‌ویژه در تالاب انزلی با جدیت تا پایان صید انجام می‌شود ابراز داشت: در این راستا گشت حفاظت از محیط زیست ۱۵ دستگاه پره صیادی غیرمجاز و ۴ هزار و ۹۰۰ رشته تور زیر آبی را کشف و ضبط کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از دستگیری ۳۱۵ متخلف در حین صید غیرمجاز خبر داد و افزود: تامین و تثبیت امرار و معاش ساکنان حاشیه روخانه‌ها باید در دستور کار قرار داده شود تا از اقداماتی مانند پدیده صید غیرمجاز به‌طور ویژه پیشگیری شود. / تسنیم

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


4 × = سی شش

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها