امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
گلایه فرمانده سپاه فومن از نبود نشریات ارزشی در شهرستان!

گلایه فرمانده سپاه فومن از نبود نشریات ارزشی در شهرستان!

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها,

گلایه فرمانده سپاه فومن از نبود نشریات ارزشی در شهرستان!

m_img

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  سرهنگ علی توشه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان فومن در دیدار با جمعی از هیئات مذهبی شهر فومن ضمن تقدیر از عملکرد صورت گرفته، گفت : هیئات مذهبی باید تمام توان خود را در جهت پیشروی انقلاب اسلامی بکار گیرند.

وی افزود : دشمن درصدد است تا دهه فجر را کمرنگ نشان دهد و عنوان کند که مردم از این انقلاب خسته شده اند!

فرمانده سپاه فومن جوانان را تشنه فرهنگ انقلاب معرفی کرد و با تأکید بر اینکه هیئات مذهبی باید به عمق فرهنگ انقلاب اسلامی بپردازند، اضافه کرد: هیئات مذهبی به جای پرداختن به ظواهر و موضوعات ظاهری باید برگرفته از فرهنگ ناب و ارزشی انقلاب باشند.

وی بصیرت و آگاهی جوانان را در شکست توطئه های دشمنان لازم و ضروری دانست و از خانواده ها خواست نسبت به جوانان و فرزندان خود بی تفاوت نباشند.

وی در ادامه گفت : متاسفانه در حوزه های فرهنگی اقدامات خوبی صورت میگیرد که اخبار این اقدامات به شکلی که انتظار میرود در اختیار عموم قرار نمیگیرد.

ایشان همچنین از نبود نشریات ارزشی در شهرستان گله کرده و اظهار داشتند درج موضوعات کذب و خلاف واقع توسط نشریات بدنام و بد سابقه به قصد تشویش اذهان عمومی و هدفمند صورت می گیرد.

توشه در پایان از جوانان مومن و تحصیلکرده شهرستان خواست تا با کسب مجوز نشریات به تولید محتوای ارزشی مبادرت نمایند. / بهجت نیوز

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


3 + = چهار

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها