امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
چقدر می گیری که بزنی!؟

چقدر می گیری که بزنی!؟

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها

مشرقی از اینجا مانده و از آنجا رانده

چقدر می گیری که بزنی!؟

images13

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  داستان عجیبی است گاهی در عرش و گاهی در فرش. مهم آنست که یاد بگیریم دنیا محل گذر است. گاهی فراموش می کنیم که برای چه آمده ایم و زندگیمان برای چیست گاهی برای اهداف مادی آنچنان غرق می شویم که دیگر…

قصه برخی از برادران ما هم با تبدیل به غصه شده است. اینروزها از اینجا مانده اند و از آنجا رانده! از دست دادن برخی از مسئولیت ها و محکومیت انها را کلافه کرده است. اما غافل از اینکه …

نشر مطالب غرض ورزانه برای تخریب مسئولان و مدیران و از طرف دیگر تعریف و تمجید از آدم های هوچی گر و نا آرام و سپس اتهام به دیگران برای خط گیری مصداق کدام معرفت، جوانمردی یا مصلحت است!؟ گاهی تفکرات مادی ما را تا تباهی پیش می برد و باعث کبر و غرور بی جا می شود.

شاید این ضرب المثل های معروف را شنیده باشید که : ((آنچه به خود نمى ‏پسندى، به دیگران روا مدار)) و ضرب‏ المثل دیگرى مى ‏گوید:«یک سوزن به خودت بزن، یک جوالدوز به دیگران.»

این روزها دوره تهدید و باجگیری گذشته است. مردم فرق خوب و بد و قضاوت های یکطرفه را به خوبی درک می کنند. متاسفانه جایی که باید از اتفاقات زندگی درس بگیریم درس های زمانه را از یاد می بریم. بهتر آن است در هر کارى، رعایت حال دیگران را نیز بکنیم. یعنى همیشه خودمان را به جاى دیگران بگذاریم و با دیگران طورى رفتار کنیم، که دوست داریم دیگران با ما همان گونه رفتار کنند.

خداوند می فرماید: «کسی که توبه کند و ایمان آورد و کار نیکو کند، خداوند، بدی های آنان را به نیکی ها مبدّل می کند».

برای خوب بودن هیچگاه دیر نیست. / کاسپی نیوز (شعاع مشرق)

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


چهار × = 12

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها