امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
می مانم تا زادگاهم را بسازم

می مانم تا زادگاهم را بسازم

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

دکتر سید محمد علی ثابت قدم :

می مانم تا زادگاهم را بسازم

sabetghadam

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : خبر دعوت شورای شهر اصفهان از شهردار رشت مبنی بر قبول پست شهرداری این شهر موجب نگرانی هایی در شهر شد. چه آنکه به نظر می رسید با روی کارآمدن محمد علی ثابت قدم داستان ادامه دار تعویض های پی در پی شهرداران در رشت به پایان رسیده باشد. اما وقتی شهری مانند اصفهان از شهردار رشت دعوت کند مسلما پیشنهادی وسوسه انگیز خواهد بود. از این رو بود که شایعات در کمترین زمان ممکن در شهر دهان به دهان پیچید. شایعاتی مبنی بر خداحافظی ثابت قدم از رشت و عزیمتش به اصفهان. از این رو با شهردار تماس گرفتیم تا از زبانش بشنویم که رفتنش به اصفهان چه اندازه صحت دارد.

محمد علی ثابت قدم در گفت و گو با خبرنگار گیلان فردا درباره دعوت اصفهانی ها از او گفت: « با من تماس گرفتند و خواستار مذاکره شدند. اعتقادشان این بود که برنامه های ما در رشت مبتنی بر نگاهی اقتصادی و فرهنگی است. آن ها می گفتند که به دنبال ارتقای بافت فرهنگی اصفهان و رونق اقتصاد شهری هستند و برنامه های ما مناسب شهرشان است. اما من به آن ها فعلا جوابی نداده ام.»

شهردار در پاسخ به این سوال که «جوابش به اصفهانی ها چه خواهد بود؟» گفت: من حالا حالا ها برای شهر رشت برنامه دارم. تازه اول کارم هستم. هدف بنده و تیم همراهم ساختن شهرمان است نه اینکه بگذارم و بروم.»

وی درپاسخ به این سوال که آیا فشارهایی که در رشت علیه شما وجود دارد موجب نمی شود که به شهر بزرگ تری مانند اصفهان بروید؟» گفت: من به فشارها توجهی نمی کنم. به انتقادات درست چرا اما به فشارها نه. من می مانم و کارم را ادامه می دهم تا شهر زادگاهم را بسازم. هیچ شهری برای من مهم تر از زادگاهم نیست.» /گیلان فردا

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


5 − = چهار

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها