امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
مظلومیت مسلمانان در اقصی نقاط جهان گریبان مستکبران را گرفت

مظلومیت مسلمانان در اقصی نقاط جهان گریبان مستکبران را گرفت

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها,

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان:

مظلومیت مسلمانان در اقصی نقاط جهان گریبان مستکبران را گرفت

13950111102320527425424

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  سردار محمدعلی حق‌بین  در مراسم سومین روز شهادت جمال رضی از شهدای مدافع حرم بابیان اینکه شهدای ما پس از یک هزار و ۴۰۰ سال گردوغبار را از دین ربودند اظهار داشت: شهدای ما مسیری را برای آیندگان ترسیم کردند که به‌راحتی در راه دین خدا گرفته و اخلاق، عفت، حجاب، قرآن و انقلاب را روی پایه‌های دین جانمایی کردند.

وی با اشاره پیروزی‌های جبهه مقاومت در سوریه بیان کرد: مظلومیت مسلمانان در اقصی نقاط جهان گریبان مستکبران را گرفت و امروز شاهد این هستیم که بلایی که خودشان طراحی کردند دامن خودشان را گرفته است.

وی به تشییع باشکوه شهدای گمنام و شهید مدافع حرم در آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و افزود: این‌همه جوان مشتاق برای اعزام به جبهه مقاومت در حالی آمده‌اند که رهبرمعظم انقلاب تنها اشاره مبنی بر بلامانع بودن فرمودند و حتی شاهد این هستیم که افرادی که تازه از سوریه برگشته‌اند، مجدد تقاضای بازگشت دارند.

حق‌بین با اشاره به اینکه امروز دفاع از انقلاب اسلامی در مرزهای ما رقم نمی‌خورد چون دشمن جرأت تعدی به مرزهای ما را ندارد تصریح کرد: آن‌ها با ساماندهی گروه‌های تکفیری و معاند در پی ضربه زدن به ایران هستند ولی بصیرتی را که رهبر فریادش را می‌زد، امروز جوانان این مرز و بوم برای تحقق این بصیرت جانشان را کفه اخلاص قرار داده‌ است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به آزادسازی نبل و الزهرا گفت: آزادسازی دو شهر نبل و الزهرا تنها بحث آزادسازی نبود بلکه با این کار عقب  و جبهه دشمنان متزلزل شد و این پیروزی در حالی صورت گرفت که این دو شهر قریب به چهار سال در محاصره شدید دشمن بود.

وی با بیان اینکه ما در جبهه مقاومت عقبه دشمنان را ویران کردیم افزود: امروز دشمن با توجه به پیروزی‌های ما جرأت نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد و امروز مرزهای جبهه مقاومت گسترش یافته است.

حق‌بین با اذعان به اینکه امروز دیگر اشتباهات کوچک در درون نظام قابل‌بخشش نیست افزود: درحالی‌که دشمن ادبیات بی‌آبرویی را با ابزارهای مختلف نهادینه کرده بود، انقلاب اسلامی ایران برنامه‌های آنان  را نقش برآب کرده و امروز درحالی‌که گسترش در دنیا است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه سیل جمعیت مشتاق برای حضور در جبهه مقاومت بسیار عجیب است اظهار داشت: امروز رزمندگان ما در سوریه در حال عملیات مستشاری هستند و اگر تنها لشکر گیلان با همین امکانات فعلی وارد سوریه شده و عملیات انجام دهد چندین استان را آزاد خواهد کرد.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اقتصاد مقاومتی و تکیه‌ بر تولیدات داخلی بیان کرد: تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و تکیه‌ بر تولیدات داخلی به دلیل جلوگیری از نفوذ دشمن است. / تسنیم

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


هفت − = 1

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها