امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
مسابقه تیراندازی جام شهدای رسانه گیلان برگزار می‌شود

مسابقه تیراندازی جام شهدای رسانه گیلان برگزار می‌شود

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان:

مسابقه تیراندازی جام شهدای رسانه گیلان برگزار می‌شود

884-300x283

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : روح‌الله جهاندیده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شعار اصلی بسیج رسانه تشکیل جبهه‌ای مستحکم در برابر تهاجم نرم و رسانه‌ای دشمنان انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک الگویی جدید در زمینه حکومت‌داری مطرح کرده است و جهت گیری و رویکردهای نظام نیز در جهت همین انقلاب اسلامی است پس باید رسانه‌ای را نیز با این سمت و سو تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه همایش بسیج و رسانه با حضور میهمانان کشوری و خبرنگاران گیلانی برگزار می‌شود، افزود: این نشست ۱۲ آذر امسال برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: مسابقه تیراندازی جام شهدای رسانه گیلان در هفته بسیج و با حضور اصحاب رسانه این استان برگزار می‌شود.

جهاندیده با اشاره به نقش رسانه‌های محلی در توسعه گیلان تصریح کرد: رسانه‌های استان باید نسبت به سایر نقاط کشور فعالتر باشند، قدرت چانه‌زنی مقامات استانی در کشور به مطالبه گری رسانه‌های استانی و واکنش‌های آنها برمی گردد و رسانه‌ها باید به این فعالیت‌ها جهت بدهند.

وی گفت: در هفته بسیج یکی از مهمترین برنامه‌های سازمان بسیج رسانه برگزاری همایش “بسیج و رسانه” است که با همکاری سازمان بسیج رسانه، روابط عمومی سپاه گیلان و فضای مجازی سپاه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان تصریح کرد: امروز دشمن بیشترین بهره را از رسانه‌های غربی می‌برد و تمام تلاشش این است که از این حوزه وارد شود. / تسنیم

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


+ 1 = چهار

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها