امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
متولیان اجرای قانون عفاف و حجاب باید با تمام قدرت وارد عرصه عمل شوند

متولیان اجرای قانون عفاف و حجاب باید با تمام قدرت وارد عرصه عمل شوند

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت:

متولیان اجرای قانون عفاف و حجاب باید با تمام قدرت وارد عرصه عمل شوند

IMG_8860

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان: فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به عدم اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه اظهار کرد: مقابله با حجاب محور دشمنی با فرهنگ اسلام است‌.

وی تصریح کرد: متولیان امر اینگونه تصور می کنند که اگر این قانون را در جامعه اعمال کنند مردم نسبت به سیاست های دولت بی علاقه می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه انجام این فریضه ضامن امنیت مردم است گفت: مردم امنیت اجتماعی می خواهند و اجرای این چنین قوانینی می تواند در جامعه موجب ایجاد امنیت شود.

سرهنگ دوهندو با بیان اینکه هر قانونی پس از تصویب باید اجرا شود گفت: اگر پس از تصویب متولیان امر در اجرای قانون مدنظر کوتاهی کنند باید جابجا شوند.

وی با بیان اینکه مردم از فساد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی ناراضی هستند گفت: متولیان اجرای قانون عفاف و حجاب باید با تمام قدرت وارد عرصه عمل شوند.

سرهنگ دوهندو در پایان با بیان اینکه بدحجابی ثمره ای جز سست کردن ببنیان خانواده، اشاعه فحشاء و افزایش طلاق را در برندارد یادآور شد: حجاب گریزی راهبرد دشمن در جنگ نرم است.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

ترویج زندگی غربی از مهمترین اهداف دشمنان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : فرمانده سپاه ناحیه مرکزی شهرستان رشت با اشاره به تاثیرات منفی وجود ماهواره در خانواده ها گفت: تغییر سبک زندگی مردم و ترویج زندگی غربی یکی از مهمترین اهداف دشمنان است. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مجید دوهندو شامگاه یکشنبه در نشست بررسی نقش رسانه ها، شبکه های اجتماعی و ماهواره ای در تغییر سبک زندگی افزود: فضای مجازی که یک فرصت و تهدید در جامعه است باید بطور صحیح برای تمامی آحاد مردم بازگو شود. وی همچنین با بیان اینکه فضای سایبری یک فضای ناشناخته است بر ضرورت توسعه بسته های هشدار رسانه ای در جامعه تاکید کرد. فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: تبليغات مستقيم دشمن مي‌ تواند اثر عکس بر خانواده ها بگذارد. وی در ادامه افزود: دشمن با بهره گيري از فيلم ها و سريال هاي هدف دار سعي در خدشه دار کردن نهاد و بنيان خانواده دارد به نحوي که خانواده ها به مرور جذب سريال ها و فيلم هاي ماهواره اي مي شوند و از اثرات سوء اين برنامه ها بر سبک زندگي و رفتارهاي اجتماعي خود غافل هستند. دو هندو با اشاره به اینکه سبک زندگی غربی آزادی به فرد می دهد اما تربیت انسان آزاده نمی کند، اظهارداشت: سبک زندگی غربی یک سبک مادی گراست.

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


+ 4 = سیزده

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها