امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
ماجرای هدیه شیرزاد به همسر شهردار شوئبیش هال

ماجرای هدیه شیرزاد به همسر شهردار شوئبیش هال

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها,

تاکید عضو شورا بر جایگاه والای زن در جهان اسلام؛

ماجرای هدیه شیرزاد به همسر شهردار شوئبیش هال

fsh-300x200

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : فاطمه شیرزاد از اعضای شورای اسلامی شهر رشت در دیدار صبح امروز هرمان جوزف پلگریم، شهردار شوئبیش هال آلمان با شهردار و اعضای شورای شهر رشت با اشاره به قرار گرفتن این نشست در میان دو ولادت مهم برای شیعیان یعنی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت با سعادت امیرالمومنین امام علی (ع) از طرف تمام شهروندان رشتی روز پدر را به شهردار شوئبیش هال تبریک گفت.
رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت در ادامه با بیان اینکه بانوان از جایگاه والایی در مدیریت شهری در کنار مردان برخوردارند و با قدرت کار می کنند افزود: این جایگاه از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) و جنگ ۸ ساله و ایثارگری جوانان برای دفاع از خاکشان است.

در پایان این مراسم نیز شهردار و اعضای شورا هدایایی برای پلگریم در نظر گرفته بودند که متفاوت ترین هدیه، هدیه فاطمه شیرزاد بود. البته نه از لحاظ قیمت و یا شکل ظاهری بلکه از این جهت که عضو شورای شهر رشت هدیه را تقدیم به همسر شهردار شوئبیش هال آلمان کرد و بار دیگر بر جایگاه والای زن در دنیای اسلام تاکید کرد و وهفته گرامیداشت مقام و منزلت زن را به نمایندگی از تمامی شهروندان رشتی به ایشان تبریک گفت. جوزف پلگریم نیز از جانب همسر خود از ایشان تشکر کرد.

شیرزاد در خصوص تفاهم نامه خواهرخواندگی و همکاری های دو شهر نیز با بیان اینکه در خصوص شوئبیش هال به طور اجمالی مطالعاتی داشته است و درخیلی از سبک ها به رشت نزدیک است گفت: امیدواریم در حوزه پسماند و گردشگری تعاملات خوبی داشته باشیم.

چنین اتفاقاتی امید را در دل هر ایرانی زنده میکند که نمایندگان مردم، مدیران و مسئولین از چنین فرصت هایی جهت صدور پیام های فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی به آن سوی مرزها بهره ببرند و با ترویج این فرهنگ بلندترین گام را در مقابله با نفوذ و تهاجم فرهنگی در سایه منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری بردارند. / حرف تازه

photo_2016-04-12_13-13-39

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


دو × 8 =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها