امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
فعالان عرصه عفاف و حجاب شهرستان رشت تجلیل شوند

فعالان عرصه عفاف و حجاب شهرستان رشت تجلیل شوند

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

فعالان عرصه عفاف و حجاب شهرستان رشت تجلیل شوند

IMG_9850

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل: فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت پیشنهاد داد: در هفته حجاب و عفاف از فعالان این عرصه در شهرستان رشت تجلیل شود.

فاطمه شیرزاد، عضو شورای شهر رشت با اشاره به روز ملی عفاف و حجاب گفت: حجاب یک ارزش است که رعایت آن به زنان و دختران پاکی و امنیت می‌بخشد.
وی با اشاره به هجمه دشمن بر علیه حجاب دختران و زنان ایران اسلامی اذعان کرد: دشمن حجاب ما را نشانه گرفته و با ترویج مدهای غیراسلامی و طراحی پوشاک و مانتوهای باز درصدد کم رنگ جلوه دادن حجاب در جامعه اسلامی است.
شیرزاد بر اهتمام مسئولان در ممانعت از ورود غیرقانونی پوشاک و محصولات مغایر با عفت عمومی و شئون اسلامی به جامعه تاکید و تصریح کرد: در این زمینه مسئولان باید با ایجاد انگیزه در تولیدکننده داخلی، محصولاتی مطابق با ارزش‌ها و باورهای اسلامی تولید کنند.
وی تاکید کرد: تولیدکنندگان پوشاک اسلامی که در اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف فعال هستند باید مورد حمایت جدی‌تر مسئولان قرار گیرند.
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی رشت ادامه داد: مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص فرهنگ عفاف و حجاب باید بازنگری و اجرایی شود.
وی خطاب به کمیسیون فرهنگی شورا گفت: پیشنهاد می‌کنم در هفته حجاب و عفاف از فعالان این عرصه در شهر رشت تجلیل شود و در جلسه شورای شهر نیز این مطلب را بیان و بر آن تاکید کردم.
شیرزاد در ادامه با بیان اینکه حجاب مختص زنان نیست و مردان نیز باید حجاب خود را رعایت کنند اذعان کرد: رعایت عفت کلام از مصادیق دیگر حجاب و عفاف است.
وی با بیان انکه اخلاق مداری اصل مهمی است که باید مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد افزود: برخی از رسانه ها مغرضانه درصدد تخریت بنده هستند درحالیکه من فعال رسانه‌ایی بوده و سال‌ها در صدا و سیما فعالیت کردم و مردم با چهره من آشنا هستند.
شیرزاد با بیان اینکه رسانه‌ها باید به رسالت اصلی خود پرداخته و از باندبازی بپرهیزند تصریح کرد: برخی از اعضای شورا به دنبال بزرگنمایی هستند و این بزرگنمای، ما را از وظیفه اصلی خود که خدمت به مردم است باز می‌دارد.
وی با بیان اینکه اعضای شورا باید عفت کلام را رعایت کنند اذعان کرد:ما نباید روبروی هم بایستیم بلکه باید با اتحاد در فکر توسعه و بالندگی شهرمان باشیم./شبستان

 

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


هفت × 8 =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها