امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
فرهنگ انقلاب اسلامی در حال صدور به دنیا است

فرهنگ انقلاب اسلامی در حال صدور به دنیا است

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت:
فرهنگ انقلاب اسلامی در حال صدور به دنیا است

IMG_8860
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : سرهنگ مجید دوهندو  در نشست گرامیداشت دهه مبارک فجر با تبریک این دهه نقش و حضور جوانان در برنامه‌های جشن انقلاب را مهم دانست.

وی با بیان اینکه حضور بیشتر جوانان در برنامه‌های دهه فجر موجب انتقال فرهنگ انقلاب می‌شود، اظهار کرد: فرهنگ انقلاب شامل ولایت‌پذیری، اتحاد، فداکاری و جهاد در راه خدا است که جوانان می‌توانند آن را به نسل‌های آینده انتقال دهند.

فرمانده سپاه ناحیه رشت به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا اشاره کرد و گفت: گرایش مردم دنیا به اسلام فرهنگ استکبارستیزی را در بین آنها افزایش می‌دهد.

وی هوشیاری در مقابل توطئه‌های استکباری را مورد تاکید جوانان قرار داد و یادآور شد: بصیرت و هوشیاری جوانان ایران اسلامی در مقابل توطئه‌های استکباری موجب افزایش فهم و درک عمیق‌تر نسبت به دین اسلام می‌شود.

دوهندو با تصریح بر اینکه پیام مقام معظم رهبری موید این نکته است که در بین جوانان غربی نیز زمینه پذیرش فرهنگ اسلامی وجود دارد، ادامه داد: فرهنگ انقلاب اسلامی با سرعت در حال صدور به ملت‌های آزادیخواه و مسلمان دنیا است.

وی به برنامه‌های سپاه ناحیه رشت در دهه فجر اشاره کرد و متذکر شد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، مراسم سخنرانی، نشست‌های بصیرتی‌ـ تربیتی از جمله برنامه‌های سپاه است.

فرمانده سپاه ناحیه رشت از اجرای ۱۰ عنوان برنامه‌محوری در دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: این عناوین در قالب ۴۶ برنامه اجرای می‌شود.

این مسئول در پایان جشن پیروزی انقلاب، حضور بسیجیان در نماز جمعه و راهپیمایی ۲۲ بهمن را از دیگر برنامه‌های سپاه مرکزی رشت در دهه فجر عنوان کرد. / فارس

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


هشت × 4 =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها