امروز : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
علیرضا آزادبر دبیر شورای سیاست گذاری سما استان گیلان شد

علیرضا آزادبر دبیر شورای سیاست گذاری سما استان گیلان شد

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, , ,

علیرضا آزادبر دبیر شورا ی سیاست گذاری سما استان گیلان شد
 
todie1
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : مراسم تودیع رستم قاسمی دبیر منطقه ۱۷ سما و معارفه علیرضا آزادبر دبیر شورا ی سیاست گذاری سما استان گیلان با حضور دکتر علیرضا امیر تیموری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ، رحمت علی صابری حقایق رئیس شورای سیاست گذاری سما استان گیلان جمعی از روسای دانشگاه آزاد اسلامی و معاونین وروسای آموزشکده های سما استان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم رحمت علی صابری حقایق رئیس شورای سیاست گذاری استان ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضران با بیان اینکه این مراسم با هدف تقدیر و قدردانی از زحمات چندین ساله آقای قاسمی برگزار شده است  اظهارداشت بر اساس چارت جدید سازمان سما استان از حا لت منطقه ای به صورت شورایی اداره می شود و اعضای آن از میان نخبه گان دانشگاهی انتخاب و به تائید سازمان سما رسیده است  و بسیاری از تصمیم سازی ها با اختیار مناسب و قانونی و در حوزهای مختلف به شورا تنفیذ شده است.
صابری ارتقاء و توسعه کیفیت در همه سطوح را از اهداف شورا عنوان و افزود؛ارتقاء کیفیت در همه ابعاد سازمانی اثر بخش خواهد بود و همه از دانش آموز تا دانشجو و کارکنان در آن ذی نفع هستند.
رئیس شورای سیاست گذاری استان با تاکید بر اینکه ورود به حوزه های مهارتی به جهت تنوع درآمد زایی و بعد کار آفرینی رسالت دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم است ابراز امید واری کرد با انتخاب اعضای شورا استانی که از تجارب و تخصص لازم برخوردار هستند اقدامات شایسته ای در خور استان انجام گیرد.
دکتر امیر تیموری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست با ابراز خورسندی از حضور در این جلسه ،سما را به عنوان یکی از بازوان دانشگاه دانست و تصریح کرد ظرفیت برای کار و تلاش در سما فراوان است و وجود نیروهای کار آزموده و متخصص در این حوزه می تواند در بهبود و ارتقاء سما موثر باشد.
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه بر مساعدت و کمک دانشگاه آزاد اسلامی به سما در همه ی ابعاد تاکید کرد.
سپس رستم قاسمی با تشریح وضعیت ساختاری منطقه گفت،از سال ۸۳ بر اساس سیاست داشگاه آزاد اسلامی تصمیم گیری ها به  استان ها واگذار شد و در این زمینه واحد های سما گیلان توانستند در مباحث آموزشی و پژوهشی و ادرای مالی پیشرفت های محسوسی داشته باشد.
معاون سما لاهیجان اظهار داشت در طول خدمت به عنوان دبیر منطقه تمامی معاونین سما نهایت همکاری را داشتند بطوریکه این تعامل و همکاری، سما استان  را به سمت و سوی شکوفا شدن سوق داد.
todie3
در ادامه مراسم علیرضا آزادبر اصول و راهبر سازمان سما را مبتنی بر شفافیت و سرعت عمل در کارها ،تبدیل دانش به ثروت توجه جدی به پژوهش دانست و افزود ؛بر اساس همین راهکارها می توان به اهداف تعین شده رسید.
دبیر شورای ساست گذاری استان گیلان پیگیری انتقال رشته های مشابه کاردانی واحد ها به مراکز سما بر اساس دستور العمل معاون برنامه ریزی سازمان مرکزی دانشگاه ازاد اسلامی،راه اندازی دوره های کوتاه مدت با هدف تربیت نیروهای مهارت محور،راه اندازی مدارس در شهرهای که واحد های سما دایر نیست ،هوشمندی سازی مدارس بر اساس الگوهای مناسب مدرسه داری ،راه اندازی مدارس ورزش را از مهمترین برنامه ها و چشم انداز شورای سیاست گذاری سما استان گیلان عنوان نمود.
آزادبر همچنین موفقیت سما را وابسته به همکاری واحد های دانشگاه آزاد اسلامی دانست و از روسای واحد های خواست با معاونین سما  همکاری و تعامل سازنده داشته باشند.
todie5
دراین  مراسم همچنین  احکام اعضای شورا سیاست گذاری سما استان گیلان به آقایان دکتر امیر تیموری،فرخ بخت،حاجتی، رحمانی ،قاسمی و آزادبر اهدا شد.
گفتنی است در پایان این مراسم حکم مهندس آزادبر به عنوان معاون دانشگاه و دبیر شورای سیاست گذاری سما استان به ایشان تقدیم و از زحمات رستم قاسمی  تقدیر شد. / روابط عمومی سما گیلان
مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


دو − = 1

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها