امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
شیرخوارگاه های کشور پناهگاه ۲۴۰۰ کودک هستند

شیرخوارگاه های کشور پناهگاه ۲۴۰۰ کودک هستند

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور :
شیرخوارگاه های کشور پناهگاه ۲۴۰۰ کودک هستند
IMG17110429
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه شیرخوارگاه های کشور پناهگاه دو هزار و ۴۰۰ کودک هستند، گفت: در این شیرخوارگاه ها کودکان زیر شش سال نگهداری می شوند.

محمد نفریه  در حاشیه مراسم کلنگ زنی شیرخوارگاه بهزیستی گیلان در رشت اظهار داشت: هم اکنون ۳۴ شیرخوارگاه در سطح کشور مامن این تعداد کودک است.

وی با بیان اینکه همه این شیرخوارگاه ها از سوی خیرین ساخته شده است، افزود: تمامی استان های کشور از وجود یک شیرخوارگاه بهره مند هستند البته تهران سه شیرخوارگاه فعال دارد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: علاوه بر این چند شیرخوارگاه دیگر نیز در استان هایی مانند سمنان، کردستان و ایلام در حال ساخت است.

وی افزود: هم اکنون ۹ هزار و ۳۰۰ کودک در ۵۶۰ مرکز شبه خانواده کشور نگهداری می شود.

نفریه با اشاره به اینکه وجود شیرخوارگاه های کشور برای بهره مندی کودکان از نعمت خانواده است، گفت: امید است تا هرچه سریع تر این کودکان معصوم در دامان خانواده به عنوان فرزندخوانده جای گیرند.

 کلنگ ساخت شیرخوارگاه و خانه نوزادان بهزیستی پروانه با حضور استاندار گیلان و سایر مسئولان استانی از سوی معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بر زمین زده شد.

شیرخوارگاه پروانه که در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع از سوی پروانه امیرفریار، بانوی نیکوکار گیلانی ساخته خواهد شد./مهر

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


پنج + = 10

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها