امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
شهدا ولایت مدار بودند نه ولایت شعار

شهدا ولایت مدار بودند نه ولایت شعار

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

شهدا ولایت مدار بودند نه ولایت شعار

img_4509_1

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  سردار سرتیپ پاسدار حمزه فلاح  در مراسم یادواره شهید علیرضا خلوص دهقانپور وی را فرماندهی دلاور و الگو همه دانست و اظهار کرد: وی هم در زمان حیات و هم بعد از شهادتش عامل همدلی و حیات بین مردم است.

وی با بیان اینکه شهدا به برگزاری این گونه مراسمات نیازی ندارند افزود:  این ما هستیم که نیازمند حضور در این گونه مراسم ها هستیم و خروجی این مراسمات باید بیعت با شهدا باشد.
جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تنها خواسته و انتظار شهدا را  پیاده کردن سیره رفتار و عملی آنها در زندگی روزمره ما بیان کرد.
وی گفت داشتن حیات جاویدان و حیات طیبه از مقام های با ارزش شهدا است چیزی که موجب حسرت و حسادت بسیاری از رزمندگان جا مانده از شهادت می باشد.
سردار فلاح با اشاره به سخن امام خمینی ره در مورد شهدا گفت:  ایشان با آن شخصیت بزرگ که مورد احترام شرق و غرب بودند شهدا  ولی نعمتان انقلاب و اسلام دانستند.
وی تصریح کرد: عزت ، اقتدار، امنیت و پیشرفت های در عرصه مختلف که امروز شاهد آن هستیم همه را مدیون و مرهون خون شهدا و از خودگذشتگی آنها می باشد.
جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با ابراز نگرانی از  وضعیت فرهنگی موجود شهرها و استان های کشور اظهار کرد:  شهدای ما برای حفظ حجاب ، عفت و ارزش ها مبارزه کردند تا بی حیایی در جامعه نباشد .
وی  ۳۶ هزار شهید دانش آموز الگوهای مناسبی برای نوجوانان و جوانان  برشمرد و ادامه داد: متاسفانه امروز جوانان و نوجوانان ما به دنبال داستان های غیرواقعی و توهمی هستند در حالی که زندگی شهدا و تاریخ اسلام ما واقع می باشد .

سردار فلاح بی حرمت به فرزندان و خانواده های شهدا محکوم کردو  یادآورشد: اینان باید بدانند بر روی خاکی قدم می گذارند که منقوش به خوان پاک شهدای عزیز است.
وی در ادامه بی تفاوتی و بی حرمت به شهدا را خیانت به آنها دانست و گفت: پاسداری از آرمان ها و اهداف شهدای هشت سال دفاع مقدس وظیفه همگان می باشد.
جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: اخلاص، ایمان، استکبارستیزی، ولایت مداری، روحیه جهادی رسم شهدا بود که با توجه به شرایط موجود باید در جامعه پیاده شود.
به گفته وی خداوند توفیق خدمتگذاری را نصیب هرکسی نمی کند بنابراین همه مسئولان باید ددر خدمکتگذاری از شهدا الگو گرفته و روحیه جهادی و اخلاص را در جامعه نمایان کنند .
سردار فلاح روحیه جهادی در شهدا را رمز موفقیت و پیروزی در بسیاری از غعملیات های غیرممکن دانست و افزود: روحیه جهادی و اخلاص این عزیزان بسیاری از کارهای نشدنی را شدنی کرد.
وی خروجی مجالس و یادواره های شهدا را بیعت دوباره باآنها دانست و تصریح کرد: شهدای ما ولایت مدار بودند نه ولایت شعار و در سایه همین ولایت مداری جان خود را فدا کردند. /کاسپین

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


پنج + 5 =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها