امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
سرگیجه نگیری برادر ! سایت خزرآنلاین را بهتر بشناسید…

سرگیجه نگیری برادر ! سایت خزرآنلاین را بهتر بشناسید…

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها

سرگیجه نگیری برادر ! سایت خزرآنلاین را بهتر بشناسید…

vertigo-2

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : سایت خزر آنلاین که ادعای پاکدستی آن خوانندگان را به یاد برخی مسوولین سابق می اندازد در روزهای اخیر در حال دفاع جانانه از دانشگاه علوم پزشکی است و هر انتقاد و نکته ای درباره این دانشگاه را توهین و باج خواهی عنوان می کند . نکته جالب اینکه خود را طرفدار دوآتشه ی دکتر نوبخت نشان می دهد آنچنان که گویی نماینده تام الاختیار ایشان در استان گیلان است .
مطالب زیر با عنوان دکتر نوبخت جان فدایی داری  نشان از ثبات نظر !!!این سایت به قول گردانندگان و … دارد.خبرآزاد با انتشار عکسها و اطلاعات خصوصی افراد به شدت مخالف است و این امر را تجاوز به حریم خصوصی افراد می داند و به همین جهت سه تصویرآخر منتشر شده توسط سایت اخلاق گرای خزرآنلاین را حذف می کند. برای یادآوری چرخش های ماهانه و روزانه این رسانه با هم مطلب منتشر شده در این سایت را مرور کرده و قضاوت را به خوانندگان واگذارمی کنیم:

لینک مطلب:
دکتر نوبخت جان فدایی داری

اختصاصی/خزرآنلاین: چندی پیش گزارشی تحت عنوان ” دکتر نوبخت ‌جان فدایی داری” در سایت منتشر شد که به انتصاب بستگان دکتر نوبخت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان اختصاص داشت، در آن نوشتار هم از مخالفت شخص دکتر نوبخت با اینگونه حرکات گفتیم اما ظاهرا این نوع اقدامات تمامی ندارد، بعد از منطقه آزاد انزلی و دانشگاه علوم پزشکی گیلان این بار سندی در اختیار خزرآنلاین قرار گرفت که در آن شهرداری رشت هم بی نصیب از این ایده نمانده است. 

کدخبر:
۹۹۰۴
تاریخ انتشار:
۲۳ فروردین ۹۳
و اما مطلب این سایت در مورد علوم پزشکی:
لینک مطلب 

دکتر نوبخت جان، فدایی داری!!

اختصاصی/خزرآنلاین: همزمان با آغاز به کار انوش برزیگر در دانشگاه علوم پزشکی گیلان موجی از مشاورگزینی در این دانشگاه به راه افتاده است که برخی از این انتصابات  عجیب به نظر می رسد. در ادامه و مطابق قولی که از قبل داده بودیم برخی از این انتصابات را بررسی می کنیم.

به گزارش خزرآنلاین، در آخرین روزهای تصدی حسن بهبودی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود که انتصابی عجیب به وقوع پیوست. انتصابی که تنها نزدیک به یک ماه دوام داشت.

چهارم دی ماه ۱۳۹۲ بود که مرجان افشاریان با حکم حسن بهبودی رئیس وقت دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان مدیر امور مالی این دانشگاه منصوب شد. اما چرا بهبودی که در همان زمان هم به خوبی می دانست که روزهای تصدیگری اش بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پس از ۸ سال به انتها رسیده است، در واپسین روزها احمد رمضانپور را از مدیریت امور مالی برکنار و مرجان افشاریان را به عنوان مدیر جدید معرفی می کند؟!

مرجان افشاریان

بهبودی البته تنها ۱۳ روز پس از انتصاب افشاریان به عنوان مدیر امور مالی، یعنی ۱۷ دی ۱۳۹۲ طی حکمی از سوی وزیر بهداشت به عنوان مشاور وزیر و عضو شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی منصوب می شود و سکان هدایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در مراسمی که روز بعد یعنی ۱۸ دی ۱۳۹۲ در سالن نامجو مجموعه یادگار امام رشت برگزار می شود به دستان انوش برزیگر می سپارد.

جالب آن که برزیگر هم کمتر از یک ماه بعد یعنی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ یزدان سپرده را به عنوان مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی می کند و در نتیجه سپرده جایگزین افشاریان می شود تا عمر مدیریت افشاریان در مدیریت مالی تنها یک ماه و هشت روز شود!!

معارفه مرجان افشاریان به عنوان مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
انتصاب حسن بهبودی به عنوان مشاور وزیر بهداشت ۱۳۹۲/۱۰/۱۷
تودیع حسن بهبودی و معارفه انوش برزیگر به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
معارفه یزدان سپرده به عنوان مدیر مالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۱۳۹۲/۱۱/۱۲

اما جالب اینجاست که گفته می شود خانم افشاریان نسبت فامیلی با یکی از بزرگان گیلان در دولت دارد. اما قضاوت درباره اینکه بین انتصاب روزهای آخر مرجان افشاریان به عنوان مدیر امور مالی و انتصاب حسن بهبودی به عنوان مشاور وزیر تنها ۱۳ روز بعد از آن ارتباطی وجود دارد یا خیر، به عهده خوانندگان عزیز می باشد!!

حالا اما برزیگر به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان تعرفه می شود. برزیگری که به استناد مطالبی که در سایت شخصی اش نوشته است، خود را کاملا فراجناحی می داند.

اما نگاهی اجمالی به برخی از انتصابات در دانشگاه علوم پزشکی گیلان پس از روی کار آمدن برزیگر، نشان می دهد که تا چه حد این ادعا صحت دارد.

سید محمد سقایی (خواهرزاده همان دولتمرد گیلانی که این روزها بر سر نزدیکی به وی از طریق شناسایی و جذب بستگان و آشنایان در گیلان رقابت سالم وجود دارد، به نحوی که برخی از این افراد که قبلاً در نزدیکی به آنها خطر برق گرفتگی وجود داشت، اکنون بر سر اینکه پیشنهاد مشاورت کدام مدیر را بپذیرند دچار حیرانی شده اند!!) از ابتدای حضور برزیگر به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی وی را همراهی می کرد، به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور فنی منصوب شد تا نشان دهد برزیگر هم ادامه دهنده راه بهبودی در انتصاب بستگان مورد اشاره است.

جالب اینکه تحریریه خزرآنلاین از مخالفت شخص دکتر نوبخت (( که شخصیتی محبوب در گیلان بوده و هست و اکنون به دلیل مشغولیت کلان و حساس سخنگویی دولت و تمشیت امور برنامه و بودجه کشور، حسابی سرش شلوغ است)) آگاهی موثق دارد.

هر چند که گوش ارادتمندان به وی هم برای عرض ارادت به این حرفها بدهکار نیست و نظیر این انتصاب در سازمان منطقه آزاد انزلی نیز صورت پذیرفته است.

 نمونه این مخالفتها، عکس العمل سخنگوی دولت در نشست خبری و تقاضا از هم استانیها برای توقف  پرده باران نمودنش در گیلان و رشت پس از انتصاب به معاونت رییس جمهور است که خبرش حتی در برنامه خبری ۲۰:۳۰ نیز بیان شد.

بماند که برخی افراد نان به نرخ روز خور قبل از انتخاب روحانی ،دکتر نوبخت را مهره سوخته دانسته و می ترسیدند تا به وی منتسب شوند ولی اکنون از همه جا یکصدا و بلند می گویند: دکتر نوبخت جان فدایی داری!!!!!!

 خلاصه اینکه سرمایه ملی و استانی دکتر نوبخت که همان شخصیت آرام و موقر و عقلانی است به راحتی در دل مردم و رییس جمهور ننشسته است که  خدای نکرده با انتصاب برخی به صرف آشنایی با وی و احیاناً با این تصور که مدیریت خود را چند صباحی بیشتر نگهدارندمورد هجمه و بدبینی توده مردم واقع شود،مطلبی که بیان آن فقط از سر دلسوزی است.

اما بحث برانگیزترین انتصاب برزیگر بر می گردد به انتصاب یک فیزیوتراپیست به نام …..به عنوان مشاور برزیگر در امور توانبخشی.

….. که عضو شورای عالی نظام پزشکی و رئیس کمیسیون نظارت بر ارزشیابی سازمان نظام پزشکی کشور نیز می باشد، با ۹۶ رای توانست به عنوان یکی از ۲۵ عضو شورای عالی نظام پزشکی در گروه لیسانسیه های پروانه دار انتخاب شود.

جالب اما حمایت برزیگر در انتخاب شورای عالی نظام پزشکی از … می باشد، به نحوی که…در بیانیه ای از برزیگر بابت این حمایت تشکر می کند!

در متن حکمی که برزیگر برای تعرفه… به عنوان مشاور امور توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان صادر می کند، او را به عنوان دکتر!! خطاب می کند(تصویر زیر) و ……

متن حکم برزیگر برای فرجود شکوهی

در پایان این هم تصاویر مربوط به مشاور برزیگر در امور توانبخشی که در صفحه مربوط به وی در شبکه اجتماعی کلوب به اشتراک گذارده شده است ./ خبرآزاد

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


7 × = پنجاه شش

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها