امروز : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
رسانه‌های شهر رشت به اعضای شورای اسلامی در حفظ و برقراری آرامش کمک کنند / افتتاح موزه معاصر  شهر رشت

رسانه‌های شهر رشت به اعضای شورای اسلامی در حفظ و برقراری آرامش کمک کنند / افتتاح موزه معاصر شهر رشت

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

عضو شورای اسلامی شهر رشت :
رسانه‌های شهر رشت به اعضای شورای اسلامی در حفظ و برقراری آرامش کمک کنند / افتتاح موزه معاصر  شهر رشت

28o9qqi1rq7wmtvagqpl11

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : فاطمه شیرزاد  با ابراز رضایت از عملکرد خبرگزاری فارس در انعکاس اخبار شورا و رویدادهای شهری اظهار کرد: نقش این رسانه در تنویر افکار عمومی بسیار مهم بوده و خبرگزاری فارس رسانه ارزشی است که به دور از غرض‌ورزی به انعکاس اخبار و شفاف‌سازی رویدادها می‌پردازد.

وی با بیان اینکه خبرگزاری فارس به دلیل انتشار واقعیت‌ها مورد اعتماد مردم و مسئولان است، تصریح کرد: رسانه‌ها باید به حفظ آرامش جامعه کمک کرده و از تنش‌زایی بپرهیزند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت متذکر شد: تمام اعضای شورا منتخبان مردم هستند و با انگیزه خدمت صادقانه و توسعه شهر رشت وارد این عرصه شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه جایگاه رئیس شورا با اعضای شورا تفاوتی ندارد، ادامه داد: اعضای شورا منتخبان و نمایندگان مردم هستند و می‌توانند در تمام برنامه‌های شورا مشارکت و تصمیم‌گیری کنند.

شیرزاد با مهم خواندن نقش رسانه‌ها در ایجاد فضای آرامش و بدون تنش برای انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: امیدواریم رسانه‌های شهر رشت به اعضای شورای اسلامی در حفظ و برقراری آرامش کمک کنند.

وی درباره پروژه‌های نیمه‌تمام شهر رشت گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهر رشت از جمله زیرگذر شهید رجایی، پل‌های عابر پیاده، اتوبوس بی‌ارتی و… در اولویت کاری شهرداری رشت قرار دارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت افتتاح موزه معاصر این شهر را از دیگر پروژه‌های مهم دانست و تصریح کرد: به‌زودی افتتاح موزه معاصر در مکان ساختمان شهرداری رشت واقع در میدان شهدای ذهاب انجام می‌شود.

وی افتتاح موزه را در توسعه گردشگری مهم دانست و یادآور شد: در این موزه آثار فرهیختگان و نخبگان شهر رشت و گیلان در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی و… به نمایش گذاشته می‌شود.

شیرزاد با اشاره به اینکه شهر رشت نباید گذرگاه عبور و مرور گردشگران باشد، متذکر شد: با انجام چنین پروژه‌هایی گردشگران تمایل بیشتری به حضور در شهر رشت دارند.

وی اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی و موزه معاصر را با هم مرتبط دانست و یادآور شد: با اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی در بافت مرکزی شهر رشت گردشگران تمایل بیشتری برای بازدید از موزه و گردش در پیاده راه فرهنگی پیدا می‌کنند. / فارس

 

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


8 × یک =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها