امروز : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
حجم زیاد بدهی‌های شهرداری رشت / مطالبه ۱۱۸ میلیارد تومانی شهرداری رشت

حجم زیاد بدهی‌های شهرداری رشت / مطالبه ۱۱۸ میلیارد تومانی شهرداری رشت

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

عضو شورای اسلامی شهر رشت :
حجم زیاد بدهی‌های شهرداری رشت / مطالبه ۱۱۸ میلیارد تومانی شهرداری رشت

IMG_3833
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  امیرحسین علوی  در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر با اشاره به گزارش عملکرد سرپرست شهرداری رشت اظهار کرد: سرپرست شهرداری رشت باید به سئوالات اعضای شورا که از قبل مطرح شده بود پاسخ می‌داد.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب خیابان‌ها و معابر شهر رشت افزود: خیابان‌های شهر رشت این همه چاله و چوله دارد و قیری که خریداری شد در کدام مناطق شهرداری مورد استفاده قرار گرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: در جلسات متعدد از هیئت رئیسه شورا خواستیم تا با عودت سرپرست شهرداری رشت به صحن علنی شورا درباره انگیزه و دلیل سفرهای خارجی و داخلی انجام شده توسط معاونان شهرداری از وی سئوال کنند.

وی با ابراز گلایه درباره نحوه ساماندهی دست‌فروشان شهر رشت تصریح کرد: در بحث ساماندهی دست‌فروشان اقدم‌هایی انجام شده اما این موضوع موجب تجمع بیشتر دست‌فروشان در برخی از نقاط شهر و گلایه‌مندی شهروندان ساکن در آن مناطق شده است.

علوی افزود: با تجمع دست‌فروشان در برخی از نقاط شهر، چهره رشت به حالت روستایی درآمده و این موضوع زیبنده کلان‌شهر رشت نیست.

وی از سرپرست شهرداری رشت خواست تا با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال جاری و وجود حجم فراوان بدهی‌های شهرداری تمهیداتی برای ساماندهی این موضوع در دستور کار دهد.

این عضو شورای شهر رشت پروژه جمع‌آوری روان‌آب‌های سطحی را یک عملکرد مثبت و اقدامی ماندگار از شورای چهارم و شهرداری رشت عنوان کرد. / فارس

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


× یک = 9

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها