امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
تورهای نوروزی گشت پیاده راه بافت مرکزی رشت در ایام نوروز برپا می‌شود

تورهای نوروزی گشت پیاده راه بافت مرکزی رشت در ایام نوروز برپا می‌شود

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

مدیر دفتر توسعه گردشگری شهرداری رشت:

تورهای نوروزی گشت پیاده راه بافت مرکزی رشت در ایام نوروز برپا می‌شود

هادی زاده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : حسن هادیزاده با اشاره به اقدامات دفتر توسعه گردشگری شهرداری رشت در ایام نوروز اظهار داشت: در این راستا جلسات مشترکی را با اداره میراث فرهنگی رشت تشکیل دادیم و هماهنگی‌های لازم انجام شد.

وی از برپایی نمایشگاه صنایع دستی با مشارکت اداره میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری رشت در پارک شهر خبر داد و بیان کرد: نمایشگاه صنایع دستی در هتل ایران و در ورودی شهر در کنار بیمارستان رسول اکرم(ص) دایر شده است.

مدیر دفتر توسعه گردشگری شهرداری رشت با بیان اینکه در داخل سطح شهر بنرها و واتربندهای متعددی درباره ۲۰ موضوع جاذبه گردشگری رشت نصب کردیم تصریح کرد: تلاش کردیم شهروندان را به داخل شهر رشت هدیت کنیم تا از آن بازدید کنند.

هادی‌زاده با اشاره به اینکه هماهنگی لازم با مناطق شهرداری برای استقبال از گردشگران انجام شده است خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم با اداره اوقاف و مساجد نیز انجام شد تا خدمت رسانی به شهروندان انجام شود.

وی از چاپ ۵۰ هزار نقشه گردشگری رشت خبر داد و گفت: این نقشه‌ها را در اختیار اداره میراث و سایر نهادهای مرتبط با گردشگری قرار دادیم و همچنین کتابچه راهنمای تصویری جاذبه‌های گردشگری رشت را نیز آماده کردیم.

مدیر دفتر توسعه گردشگری شهرداری رشت از برپایی تورهای نوروزی گشت پیاده راه بافت مرکزی رشت خبر داد و گفت: گردشگران می‌توانند ثبت نام لازم را در کیوسک‌های گردشگری واقع در پیاده راه فرهنگی انجام دهند و لیدر تورهای حرفه‌ای نیز این تورهای گردشگری را هدایت می‌کنند.

هادی زاده با بیان اینکه کیوسک های گردشگری پیاده راه فرهنگی از ۲۵ اسفند کار خود را شروع کرده‌اند افزود: از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب تور نوروزی گشت پیاده راه فرهنگی برگزار شده و بازدید از جاذبه‌های گردشگری نظیر خانه میرزا کوچک خان, بازار رشت و بازار صنایع دستی پیرسرا انجام می‌شود. / تسنیم

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


چهار × = 28

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها