امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
تاوان استقلال/نگاهی به حملات اخیر به بانوی اخلاق

تاوان استقلال/نگاهی به حملات اخیر به بانوی اخلاق

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

تاوان استقلال/نگاهی به حملات اخیر به بانوی اخلاق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  حملات پراکنده به فاطمه شیرزاد، عضو اصولگرای شورای شهر رشت اینروزها جایش را به حملات پردامنه و هدفمند سپرده است. برای کسانی که شناخت کافی از روحیات اعضای شورا ندارند و در جریان صف کشی ها نیستند، این حملات توجیه ندارند و باعث سردرگمی پیگیران اخبار مدیریت شهری است. سوال اینست که چرا باید به یک عضو شورا چنین حملاتی شود و کوهی از افترا به او وارد شود و از آن بدتر هر ماجرای بی ربطی را به او وصل کنند و بی محابا بر او بتازند ؟

عصر تدبیر در پی کنکاش پیرامون این موضوع به برخی از صف بندی های غیر سیاسی و عجیب رسید که هرچند که به لحاظ حفظ اخلاق رسانه ای پاره ای از آنها را هرگز منتشر نخواهد کرد، ولی بخش قابل انتشارش حایز نکات جالبی است. نکاتی که بزودی در مطلبی مفصل مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.

اینکه چرا دوچرخه سواری که به واسطه نزدیکی به یکی از اعضای شورا سال گذشته پایش به شورای رشت باز شد، و اتفاقاً از طرف جوانترین اصولگرای شورا مورد توجه و تفقد قرار گرفت، بخاطر قرار گرفتن در یک کادر با بانوی اخلاق، می تواند چنین برای او حاشیه ایجاد کند؟ کدام عضو شورا با تحریک چه کسی به دوستان رسانه ای خود دستور حمله به شیرزاد را می دهد؟ چرا نام مستعار نویسنده مطلب علیه شیرزاد پسوند کوزانی دارد؟ این نام حامل چه پیامی است؟ کدام عضو شورا اصرار دارد شیرزاد را اهل کوزان شفت خطاب کند؟ علت نفرت او از این روستا و اهالی اش چیست؟ چرا حتی برخی از سیاسیون هم طیف شیرزاد او را در این هجمه ها تنها گذاشته اند؟

بانوی اخلاق در سال اول به ابراهیم خلیلی رای نداد. او بخاطر اعتقادش به ثبات مدیریتی در نمایش استیضاح شهرداری که شهردار مطلوبش هم نبود با آنانی که با سلام و صلوات خلیلی را آوردند و بعد استیضاحش کردند مشارکت نکرد، آنجاییکه مدعیان اخلاقگرایی و اصولگرایی به طمع ریاست کمیسیون، تن به همراهی با کسانی دادند که فقط بدنبال منافع گروهی خود بودند،بر سر مواضعش ایستاد. او به بهانه حمایت از طیف سیاسی اش به کاندیدای مطلوب اصولگرایان رای نداد و ترجیح داد شهر را به یک دکترای شهرسازی بسپارد.

فاطمه شیرزاد تاوان استقلال فکری خود را می دهد. او مانند برخی از همکارانش که با ادعای داشتن مدرک دکتری رای خود را در اختیار کم سواد ترین عضو شورا قرار داده اند، نیست.

فاطمه شیرزاد پاکدست است. هیچ یک از بستگان او به طمع مکنت با استفاده از رانت اطلاعاتی موجود در شهرداری اقدام به خرید گزینشی املاک محدوده بافت فرسوده نکرده است.

فاطمه شیرزاد یک چهره رسانه ای است و بی نیاز از دیده شدن. اگر در همایشی وقت سخنرانی به او اختصاص نیابد، آه و ناله نمی کند. اگر در جایی برای اهدای جایزه بر روی صحنه دعوت نشود، قهر نمی کند.

شیرزاد سمبل یک شورانشین درستکار و مستقل و پاکدست است. کسی که از شورا اعتبار نگرفته،بلکه به شورا اعتبار بخشیده است. داشتن چنین خصوصیاتی حتی اگر در کوتاه مدت هزینه زا باشد، در بلند مدت اعتبار و ارزشی به او خواهد بخشید که می توان از هم اکنون وی را جزو آتیه دار ترین فعالان اجتماعی و سیاسی استان نام نهاد. آیندگان نام بانوی اخلاق را زیاد خواهند شنید. و این نیکنامی کمترین پاداش درستکاری است. / عصر تدبیر

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


4 × = سی شش

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها