امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
برگزاری اختتامیه جشنواره ملی آیات در رشت

برگزاری اختتامیه جشنواره ملی آیات در رشت

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

مدیرکل ارشاد گیلان :

برگزاری اختتامیه جشنواره ملی آیات در رشت

265326_orig

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : فیروز فاضلی  با اشاره به اینکه اختتامیه جشنواره ملی آیات در رشت برگزار می‌شود، اظهار کرد: مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی آیات با موضوع قرآن و عترت ٢١ فروردین‌ماه جاری با حضور جمعی از مدیران، هنرمندان و اصحاب قرآن کشور و استان در رشت برگزار می‌شود.

وی اشاعه و ترویج فرهنگ قرآن و عترت،گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با قرآن و سیره پاک ائمه‌ معصومین(ع)، گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه قرآن و سیره، شخصیت و معارف اهل بیت و سبک زندگی و کمک به انتشار گسترده‌تر آن را از اهداف این جشنواره قرآنی عنوان کرد.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه جشنواره آیات از سری برنامه‌های جشنواره بین‌المللی آیات با همت این اداره کل و حمایت دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شورای فرهنگ عمومی، شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی و موسسه فرهنگی قرآن و عترت تسنیم وحی گیلان برگزار می‌شود.

وی از راهیابی ۴١٨ اثر به بخش داوری جشنواره ملی آیات گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: این تعداد آثار ارسالی در اختیار دبیرخانه جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی آیات و تیم داوری نهایی جشنواره قرار گرفت. / فارس

 

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


3 + یک =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها