امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
برخورد دستگاه قضایی با فروشندگان مواد محترقه در گیلان تشدید می‌شود

برخورد دستگاه قضایی با فروشندگان مواد محترقه در گیلان تشدید می‌شود

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

معاون دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گیلان:برخورد دستگاه قضایی با فروشندگان مواد محترقه در گیلان تشدید می‌شود

139305121811275033340393

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : اسرافیل ملکی  در نشست پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: برخورد دستگاه قضایی با فروشندگان مواد محترقه  تشدید می‌شود.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده و هماهنگی کامل بین دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی وضعیت مطلوبی در حوزه‌های قضایی گیلان را شاهد هستیم، افزود: عزم دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان جدی است.

معاون دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گیلان گفت: فروش و استفاده از مواد محترقه، حوادث ناگواری را برای شهروندان در پی داشته است و به منظور جلوگیری از اقدامات سوءامنیتی و انتظامی، طرح ویژه نظارت جدی بر فعالیت واحدهای صنفی در هفته‌های پایانی سال اجرا می‌شود.

ملکی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح‌های مؤثری با همکاری دستگاه‌های مرتبط تا پایان امسال  در مرکز گیلان به مرحله اجرا گذاشته می‌شود تا امسال برای شهروندان با سلامتی و امنیت خاطر به پایان برسد.

وی تأکید کرد: تمهیدات لازم برای تأمین فضایی امن و شاد برای شهروندان در ایام پایان سال و تعطیلات نوروزی اندیشیده شده و براساس برنامه‌ریزی با توزیع‌کنندگان و فروشندگان مواد محترقه و قاچاق قاطعانه برخورد می‌شود.

معاون دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گیلان،  پیشگیری از جرائم را امری بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: درج پیام های در ارتباط با پیشگیری از سرقت و جرائم دهگانه که در استان احتمال وقوع دارد در صفحه نخست روزنامه‌های استان به صورت تیترمی‌تواند موثر باشد.

ملکی، خواستار همکاری مخابرات برای در اختیار نهادن خطی برای ارسال هشدارهایی در سطح استان به شهروندان در ارتباط با مسائلی چون طلاق، سرقت،کلاهبرداری و جعل شد.

وی تأکید کرد: با بالابردن آگاهی مردم کاهش چشم‌گیری در وقوع جرائم رخ می‌دهدچرا که آموزش بهترین راهکار در پیشگیری از وقوع جرم است. / فارس

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


شش × 4 =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها