امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
استان گیلان دهه فجر ۵ هزار میلیارد تومان پروژه برای افتتاح دارد

استان گیلان دهه فجر ۵ هزار میلیارد تومان پروژه برای افتتاح دارد

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

استاندار گیلان:

استان گیلان دهه فجر ۵ هزار میلیارد تومان پروژه برای افتتاح دارد

81926188-70455296

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : محمدعلی نجفی  در جلسه شورای اداری بندرانزلی با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور برای افتتاح برخی از پروژه‌ها در استان گیلان، اظهار کرد: استان گیلان در دهه فجر ۵ هزار میلیارد تومان پروژه برای افتتاح دارد.

استاندار گیلان گفت: کارهای خوبی در انزلی شکل گرفته است و چند اداره کل مانند بنادر و کشتیرانی، شیلات و همچنین منطقه آزاد وجود دارد و نگاه همه مدیران این مجموعه ها باید به انزلی باشد.

وی افزود: قول می‌دهم که برای حل نیازها و مشکلات در انزلی حضور داشته باشم و انتظار بنده از فرماندار این شهرستان این است که برای انزلی وقت ویژه بگذارد.

استاندار گیلان با تاکید بر اهمیت حل بن بست‌های اشتغال در بندرانزلی خاطرنشان کرد: مشکلات انزلی در بخش جوانان و اشتغال بیشتر از شهرستان‌های دیگر است که نباید اینگونه باشد.

نجفی گفت: انزلی یک روز بیکاران و مهاجران را از استان‌های دیگر جذب می‌کرد و امروز باید این فرصت توسعه مجدداً به انزلی بازگردد.

استاندار گیلان تصریح کرد: باید این همت در فرمانداری انزلی و سایر ادارات  باشد که مشکلات شهرستان را حل کنند و نقش اول همه ادارات کل انزلی باید رفع موانع توسعه باشد.

فرماندار انزلی نیز در این نشست با اشاره به زیرساختهای مهم  بندرانزلی در زمینه‌های مختلف، گفت: شهرستان انزلی به ‌لحاظ امتیازات تجاری و اقتصادی از شهرهای مهم کشور و استان است و می‌تواند در حوزه گردشگری نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

میرشمس مومنی‌زاده با تاکید بر اهمیت جایگاه راهبردی بندرانزلی برای مبادلات اقتصادی، افزود: انزلی به‌واسطه قرار گرفتن در کریدور شمال و جنوب و زیرساخت‌های بسیار، یکی از قطب‌های مهم اقتصادی استان و کشور است.

وی با بیان اینکه توانایی این شهر در زمینه فعالیت‌های ورزشی بسیار بالاست، خاطرنشان کرد: با وجود قهرمانان بسیار در حوزه ورزشی، انزلی می‌تواند به قطب ورزشی کشور هم تبدیل شود.

مومنی زاده ظرفیت‌های فراوان انزلی  را به رنگین کمانی از فرصت‌ها برای رسیدن به توسعه تشبیه کرد و گفت: اگر با عزم و همکاری عمومی از فرصت‌ها استفاده کنیم انزلی می‌تواند پیشتاز استفاده از فرصت‌ها باشد.

وی خاطرنشان کرد: بنده در مدتی که مسئولیت فرمانداری انزلی را بر عهده دارم تلاش می‌کنم تا در مسیر خدمت رسانی و توسعه در این شهرستان قدم بردارم. / تسنیم

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


× هشت = 24

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها