امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
احداث بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در انزلی

احداث بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در انزلی

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی :

احداث بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در انزلی

خبرگزاری فارس: احداث بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در انزلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : رضا مسرور  با اشاره به اهمیت گردشگری دریایی اظهار کرد: مجتمع بندری کاسپین با ۲۲ پست اسکله با ظرفیت سالانه ۱۵ میلیون تن احداث می‌شود و دو پست اسکله آن در سفر رئیس جمهور به گیلان افتتاح شده است.

وی به آغاز عملیات اجرایی احداث اسکله مارینا به عنوان بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در مجتمع بندری کاسپین در منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و افزود: احداث بزرگ‌ترین آکواریوم و باغ خزندگان با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی در منطقه آزاد انزلی آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه اسکله مارینا مجتمع گردشگری دریایی است، تصریح کرد: مجتمع مذکور دارای بخش‌های اسکله قایقرانی تفریحی، هتل، رستوران دریایی، مرکز ورزش‌های دریایی، امکانات تفریحی مرتبط با ساحل و دریا است.

مسرور، اسکله‌های افتتاح شده در مجتمع بندری کاسپین را دارای ۱۷۵ طول خواند و بیان کرد: یک پست اسکله بندر مذکور تجاری محسوب می‌شود و با سرمایه‌گذاری مستقیم سازمان منطقه آزاد انزلی افتتاح شده ضمن اینکه اسکله نفتی دلفین با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.

مسرور از سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی سازمان منطقه آزاد انزلی برای احداث مجتمع بندری کاسپین خبر داد و گفت: بخش خصوصی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان در مجتمع بندری کاسپین سرمایه‌گذاری کرده است. / فارس

 

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


− 6 = دو

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها