امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
اجرای پایلوت طرح کوهورت در گیلان

اجرای پایلوت طرح کوهورت در گیلان

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان :
اجرای پایلوت طرح کوهورت در گیلان

46753

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل : دکتر انوش برزیگر ضمن تبریک اول شهریور سالروز ولادت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک اظهار کرد:سلامت جسم و روح انسانها در جوامع بشری،از دیر باز مرهون تلاش کسانی است که با دستان مهربان و دم مسیحایی خویش،جان بیماران را به مدد الطاف الهی حیاتی دوباره می بخشند و درد و رنج را از جسم و روان دردمندان می زدایند.

وی روز پزشک را روز قدردانی از حافظان سلامت جامعه دانست و تصریح کرد:روز پزشک،بهانه شایسته‌ای است که از تلاش‌های ارزنده پزشکان پرتلاش تقدیر شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلانبا اشاره به اجرای برنامه‌های آموزشی ویژه پزشکان گفت:شرکت در دوره‌های بازآموزی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آموزشی پزشکان است.

دکتر برزیگر با بیان اینکه حدود ۳ هزار پزشک در گروه‌های پزشکی مختلف در استان فعال هستند،گفت:صومعه‌سرا پایلوت اجرای طرح کوهورت در گیلان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با اشاره به وضعیت سرطان در گیلان گفت:مری،معده و سینه سه سرطان شایع در استان گیلان است.

دکتر برزیگر ارتقای سطح سلامت جامعه، تشخیص و نحوه پیشگیری از دلایل بروز بیماری‌ها و شیوع آن و پیشگیری از بیماری‌های مزمن را از مزایای طرح کوهورت دانست.

وی از رسانه‌های گروهی استان خواست تا در زمینه آگاهی و اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص راه‌های پیشگیری و مقابله با سرطان با دانشگاه علوم پزشکی استان همراهی نمایند. / ایسنا

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


+ 9 = یازده

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها