امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
اجرای طرح استقبال از بهار در رشت

اجرای طرح استقبال از بهار در رشت

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

معاون خدمات شهری شهرداری رشت :

اجرای طرح استقبال از بهار در رشت

IMG_ghtg0078.b
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :   معاون خدمات شهری شهرداری رشت نیز در نشست کارگروه پارک‌ها و فضای سبز شهرداری این شهر با بیان اینکه پارک‌های شهر رشت وضعیت چندان مطلوبی نداشت، اظهار کرد: در یک سال گذشته در راستای بهبود فضای سبز شهری اقدام‌هایی را انجام دادیم.

علی بهارمست، گام نخست بهبود فضای سبز را شناسایی وضعیت موجود بیان کرد و افزود: بر اساس نقدینگی موجود اقدام به برطرف شدن نقایص پارک‌ها و برطرف شدن نیازمندی شهروندان کردیم.

وی با اشاره به ضرورت بهسازی فضای سبز رشت گفت: پس از بهسازی باید در راستای نگهداری پارک‌ها اقدام کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت با بیان اینکه بسیاری از پارک‌ها تنها نام پارک را یدک می‌کشیدند، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در محلات محروم شهر امکانات رفاهی حداقلی را فراهم کنیم.

وی کاشت گل‌های لاله را مورد استقبال شهروندان عنوان کرد و افزود: کاشت گل‌های فصلی را در تمام ماه‌های سال در نظر گرفته‌ایم.

بهارمست با بیان اینکه برای آغاز سال نو استقبال از بهار را خواهیم داشت، یادآور شد: تلاش می‌کنیم استقبال از هر فصل را در برنامه‌های خود داشته باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت حق شهروندان را بسیار بیشتر از خدمات موجود دانست و خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات شهری سعی شده تا با نقدینگی موجود امکانات حداقلی برای شهروندان فراهم شود./ فارس

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


5 − = یک

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها