امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
اجازه نخواهیم داد به بهانه انتقاد از یادواره شهدا،تسویه حساب حزبی نمایند!

اجازه نخواهیم داد به بهانه انتقاد از یادواره شهدا،تسویه حساب حزبی نمایند!

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها, ,

فرمانده سپاه فومن تذکر داد:

اجازه نخواهیم داد به بهانه انتقاد از یادواره شهدا،تسویه حساب حزبی نمایند!

DSC05899

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  در اولین روز از دهه مبارک فجر مراسم جشن انقلاب در مسجد صاحب الزمان تازه آباد با سخنرانی سرهنگ علی توشه فرمانده سپاه ناحیه فومن برگزار شد.

این مراسم که به همت حوزه بسیج رودپیش برگزار شده بود با سخنرانی سرهنگ علی توشه ادامه یافت.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در این مراسم با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب در سه دهه گذشته از انقلاب اسلامی به انواع دسیسه ها سعی در متوقف کردن حرکت نظام و صدور انقلاب داشتند گفت : خوشبختانه نظام اسلامی با مدیریت امام زمان (عج) و رهبری جامعه اسلامی از این توطئه ها به سلامت عبور کرده است.

وی رمز ماندگاری حکومت را مردمی بودن و حفظ وحدت کلمه دانست و افزود: دشمنان وبه ویژه استکبار در سالهای اخیر تمام تلاش خود را برای براندازی انجام داده اند و این پیروزی در برابر دشمنان از جانب خداوند و از توفیقات الهی است.

سرهنگ توشه با بیان اینکه انگیزه مردم از انقلاب سال ۵۷ ، انگیزه دینی و الهی بود گفت : بی توجهی و عقب نشینی از اصل و اساس انقلاب که ایدئولوژی و دین مبین اسلام ، مصداق بارز بی غیرتی دینی است.

وی ادامه داد : برخی به بهانه انتساب بر خانواده شهدا و یا لباس روحانیت حامی عقب نشینی از اصول میشوند که این دست افراد بی غیرت ترند.

وی در پایان گفت : اجازه نخواهیم داد که این افراد با علم و چشم بسته حقیر خود انتقاد از یادواره شهدا را محلی برای تسویه حساب های حزبی تبدیل نمایند. / بهجت نیوز

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


− 8 = یک

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها