امروز : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷

تماس باما درباره ما
ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید گیلان شد

ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید گیلان شد

تنظیمات کاربری

برچسب‌ها

ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید گیلان شد

IMG_9488

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزندان گیل :  محمدعلی نجفی، استاندار گیلان  در نشست با دکتر حسین انصاری، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و حجت الاسلام ابطحی مدیر کل بازرسی این نهاد با محوریت معرفی مدیرکل بنیاد شهید گیلان در استانداری با اشاره به سابقه درخشان مردم گیلان در فرهنگ ایثار و شهادت گفت: گیلانیان به رغم محدودیت وسعت سرزمینی و جمعیت کمتر در دوران دفاع مقدس حماسه آفرین شدند و این حماسه آفرینی افتخاری ارزشمند برای این استان محسوب می‌شود.

وی با اشاره مقام دوم استان گیلان در ساماندهی گلزار شهداء در کشور اظهارکرد: گلزارهای شهدا مکانی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند که تسریع در ساخت این مرکز از خواسته‌های ماست.

استاندار گیلان با بیان اینکه اشتغال فرزندان شهداء و جامعه‌ ایثارگری از دغدغه ماست تصریح کرد: خانواده شهداء، ایثارگران، جانبازان و آزادگان تمام وجودشان را برای مردم و انقلاب و اسلام گذاشتند و ما نیز موظفیم در خدمت آنان باشیم.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در این نشست با قدردانی از زحمات مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، مدیرکل جدید این بنیاد را از نیروهای باتجربه، خوب و فعال عنوان کرد که سابقه‌ فعالیت در گیلان را داشته است.

سردار دکتر حسین انصاری، با اشاره به پیشرفت ۶۰ درصدی مرکز فرهنگی و توان بخشی رشت از استاندار گیلان خواستار کمک به ساخت این مرکز شد.

گفتنی است، ابراهیم طاهرنژاد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بوده است که در سال‌های گذشته در اداره کل بنیاد جانبازان استان گیلان، معاونت این اداره کل را برعهده داشته است. احمد اسماعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان پس از ۳۴ سال خدمت صادقانه در نظام جمهوری اسلامی ایران بازنشسته خواهد شد. / شبستان

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را برای ما بنویسید


1 × دو =

تبلیغات

تبلیغات

پیوند های سایت

با ورود به بخش پیوند های سایت با جدیدترین سایت های مفید و کاربردی آشنا شوید

ورود به بخش پیوندها